Питання та відповіді

Оплатили відео і що далі?
Через певний час (від 5 до 30 хвилин, в залежності від завантаженості сервера) ви отримаєте лист на адресу електронної пошти з посиланням на готове відео. На сторінці з відео ви зможете подивитися його онлайн або скачати на смартфон, комп'ютер або флешку (для перегляду на телевізорі). 

Пройшло більше години, але ви не отримали відео на емейл?
У такому разі скоріш пишіть нам за адресою hello@didmoroz.net і ми максимально швидко владнаємо цю ситуацію.

Чи можна записати відео на диск чи на флешку?
Так, звичайно. Після того, як отримаєте готове відео привітання на електронну пошту, ви маєте змогу скачати його на свій комп’ютер та зберегти на диск, флешку або інший носій пам’яті. 

Скільки дітей в одному відео може привітати Дід Мороз?
Наше відео — це привітання для одного малюка. Ми вважаємо, що кожна дитина унікальна і має отримувати максимально персональне звернення. Ми всі любимо особливу увагу, чи не так? Тому й створили ролик для однієї дитини. Але нас тішить, що у більшості родин саме декілька дітей і тому ми надаємо знижку 50% на кожне друге відео. Єдина умовa: знижка діє на відеопривітання, закріплене на одним імейлом і розповсюджується не більше ніж на 3 (три) відеопривітання. 

Не можете знайти ім’я вашої дитини у нашому списку?
Ми з радістю розширимо перелік імен та звернень до вашого малюка, тільки напишіть нам про це за адресою hello@didmoroz.net та вкажіть у темі листа “Додати нове ім’я”. Як тільки наш дідусь додасть його до свого списку, ми відправимо вам електронний лист. Ми хочемо, щоб якомога більше щасливих дитячих очей у цьому році побачили нашого веселого чарівника. Адже, він так старався створити справжню казку.

До якого числа можна замовити новорічне привітання від Діда Мороза?
Ми приймаємо замовлення кожного дня і навіть 31 грудня. Але ж свята тільки починаються, тому в період новорічних канікул наш Дід Мороз продовжуватиме працювати і вітати малечу з Новим Роком.